Katalog Výrobci

REMS Akku-Press Li-Ion Basic-Pack + akumulátorové LED světlo ...

Základní informace k produktu:
Výrobce: REMS
Kategorie: INSTALATÉRSKÉ STROJE
Podkategorie: Lisování trubek radiální, lisování trubek axiální
Záruka: 24 měsíců
Dostupnost: do 2 dnů
Vaše cena bez DPH:
29 354,- Kč
Cena včetně DPH:
35 518,- Kč

REMS Akku-Press Li-Ion Basic-Pack + akumulátorové LED světlo a 2.akumulátor Zdarma 571X01

REMS Power-Press Li-Ion
Univerzální, praktický elektrický nástroj s vypínacím signálem pro výrobu lisovaných spojení všech běžných systémů s lisovanými tvarovkami. Technologia Li-Ion. Pro akumulátorový a síťový provoz.


Výhoda systému

Jen jeden druh lisovacích kleští pro všechny radiální lisy REMS (kromě REMS Mini-Press ACC) a vhodné radiální lisy jiných výrobců. Všechny * označené lisovací kleště mají další připojení (Patent EP 1 223 008, Patent US 6,739, 172) a pasují také do ručního radiálního lisu REMS Eco-Press. Díky tomu jednoduché, nákladově výhodné skladovaní.
Konstrukce
Kompaktní, robustní, ľahká. Pohonná jednotka s akumulátorem váží jen 4,3 kg. Díky tomu použitelná kdekoliv, voľně z ruky, nad hlavou, v úzkých místech. Optimální rozložení hmotnosti pro ovládání jednou rukou. Ergonomický kryt s prohlubněmi na uchopení. Otočné uchycení lisovacích kleští. Bezpečné usazení lisovacích kleští díky automatickému zajištění. I pro vhodné lisovací kleště / lisovací oka jiných výrobců. Pro akumulátorový a síťový provoz. Elektronická kontrola stavu nabití s ochranou proti úplnému vybití a ukazovateľom stavu nabitia s 2-barevnými LED.

Lisovací cyklus v pulzním provozu
Pro pracovní, funkční a provozní bezpečnost. Úplným uzavřením lisovacích kleští je vytvořeno bezvadné lisovací spojení. Akustický signál po úspešně ukončeném lisovacím cyklu. Lisovací kleště zůstávají až do přepnutí na zpětný chod úplně uzavřené. Proto je možná vizuální kontrola bezvadného lisovaného spojení (úplně uzavřené lisovací kleště).

Pohon
Tunová posuvná a lisovacia sila pro v sekundě hotové, bezvadné lisované spojení. Výkonný elektrohydraulický pohon s výkonným akumulátorovým motorem s vysokou tažnou silou 14,4 V, 380 W výkonu, robustní planetovou převodovkou, mimoosým piestovým čerpadlem a kompaktním vysokovýkonným hydraulickým systémem. Bezpečnostní spínač.

Akumulátorový nebo síťový provoz
Akumulátor Li-Ion 14,4 V s kapacitou 2,2 nebo 3,5 Ah. Výkonný a lehký. O 20% rychlejší a o 30% lehčí než Ni-Cd 12 V. Vysoká hustota energie pro o cca 50% více zalisování než Ni-Cd 12 V. Akumulátor Li-Ion 14,4 V, 3,5 Ah pro cca. 300 zalisování Viega Profipress DN 15 na jedno nabití akumulátoru. Ochrana před přehřátím a přebitím díky sledování teploty (NTC). Rychlonabíjačka pro krátké časy nabíjení. Žádný paměťový efekt pro maximální výkon akumulátoru. Zdroj napětí Li-Ion 230 V pro síťový provoz namísto akumulátoru Li-Ion 14,4 V jako příslušenství

Varianty výrobku
Parametry
Související zboží
Více obrázků
Videa Diskuze
REMS Akku-Press Li-Ion Basic-Pack + akumulátorové LED světlo a 2.akumulátor Zdarma 571X01
REMS Akku-Press Li-Ion Basic-Pack + ...

Technické informace nejsou k dispozici.

Jiné zboží není doporučováno k tomuto výrobku.

Alternativní obrázky nejsou k dispozici.

Načítám ... načítám

Načítám ... načítám

Proč nakupovat u nás?

Záruka vrácení peněz Kontakt
Všechna práva vyhrazena 2021 © e-Nastroje.cz
systém: Solansky.cz, grafika: Vadeso